Randomizowana, kontrolowana próba finansowych zachęt do zaprzestania palenia ad 7

Raporty Volpp pobierają opłaty za wykłady od Aetna i udzielają wsparcia Aetna i Pfizer oraz posiadają kapitał w General Electric; Dr Pauly, będący członkiem zarządu Independent Health, posiadający udziały w General Electric, pobierający opłaty za wykłady z amerykańskich planów ubezpieczeń zdrowotnych i otrzymujący wsparcie finansowe od Merck i MedStar; Dr Glick, posiadający akcje w General Electric; i dr Galvin, posiadający kapitał w General Electric. Nie zgłoszono żadnego innego potencjalnego konfliktu interesów związanego z tym artykułem. Dziękujemy Quincy Greene za jego wkład w analizy tego artykułu i dr Donną Tomlinson za pomoc w realizacji tego badania.
Author Affiliations
Z Centrum Zdrowia i Badań nad Equity Zdrowia, Philadelphia Veterans Affairs Medical Center (KGV, DAA); Centrum ds. Zachęty Zdrowotnych, Instytut Ekonomiki Zdrowia Leonarda Davisa (KGV, ABT, MVP, HAG, DAA, JZ, JD, JW), Departament Zarządzania Opieką Zdrowotną, Szkoła Wharton (KGV, MVP, HAG, AP, DAA ) oraz Centrum Epidemiologii Klinicznej i Biostatystyki oraz Departamentu Biostatystyki i Epidemiologii (ABT, FW), University of Pennsylvania; Departament Medycyny (KGV, HAG, DAA, JZ, JD, WE) i Centrum Badań nad Wykorzystaniem Tytoniu, Departament Psychiatrii (JA-M.), University of Pennsylvania School of Medicine – wszystko w Filadelfii; General Electric, Fairfield, CT (RG); i Yale University School of Medicine, New Haven, CT (RG).
Zwróć się z prośbą o przedruk do Dr. Volppa z Wydziału Medycyny Wewnętrznej i Departamentu Zarządzania Opieką Zdrowotną, University of Pennsylvania School of Medicine i Wharton School, 1232 Blockley Hall, 423 Guardian Dr., Philadelphia, PA 19104-6021, lub .
[patrz też: najrzadsze choroby genetyczne, zespół heerfordta, ginekolog po angielsku ]

Powiązane tematy z artykułem: ginekolog po angielsku najrzadsze choroby genetyczne zespół heerfordta